Історія Mesh

Велика пристрасть

Історія Mesh починається зі світової “пристрасті”. Стіки Mesh призначені для справжніх поціновувачів чаю та кави. Вони пропонують їм такий самий аромат щойноприготовленого чаю або кави, який ми відчуваємо від свіжого аромату зі столу до сніданку, тільки в будь-який час. Чайні листя й зерна кави, відібрані нашими фахівцями з найпрестижніших ферм усього світу, поєднуються на ваш смак у цій унікальній упаковці.

Більш зручна упаковка

Mesh привносить усі сучасні новинки й зручні переваги чаю та кави у наше повсякденне життя. Mesh має форму стіку, тож його легко використовувати й ним зручно перемішувати, завдяки цьому унікальному дизайну вам більше не потрібно використовувати ложку.

Меш успадковує і своє ім’я, і свій секрет від “Заварювання крізь отвори”

Назва “Mesh” (від англ. – «сітка») походить від фільтруючого пакету, який має вигляд сітки. Чайні листя та кавові зерна всередині упаковки заварюються гарячою водою. Потім заварений чай або кава проходять крізь ці заварювальні отвори й потрапляють у саму гарячу воду.

Жодних крапель, жодного безладу

Як тільки ви занурите пакет Mesh з його заварювальними отворами до гарячої води, ви почнете спостерігати за моментом заварювання. Після тримання Mesh у гарячій воді та використання пакетику як ложки протягом 3-5 хвилин, відповідно до ваших побажань заварювання, ви будете продовжувати смакувати аромат чаю чи кави до свого сніданку протягом усього дня.

Про нас

Наша компанія була заснована в 1986 році. Її перша сфера діяльності була пов’язана з промисловими миючими засобами, і як промисловий дистриб’ютор Unilever, вона почала з продажів промислових продуктів харчування і миючих засобів.

Наша компанія, яка увійшла до сфери харчової та пакувальної промисловості, що є іншою галуззю бізнесу, зробивши інвестиції в 2014 році, створила підприємство з фасування й упаковки чаю та кави, з власним капіталом. На нашому підприємстві, яке є одним з найважливіших виробничих центрів в регіоні, пов’язаних з цією сферою, виробництво проводиться для місцевих і зарубіжних ринків з повністю автоматизованими машинами без ручної роботи. Експорт в 15 країн свiту з 2014 року дозволив нашому бренду зайняти своє місце на регіональних ринках Німеччини, Франції, США, Бельгії, Азербайджану, Канади, Косово, Кiпру, Катару, Малайзiї, Норвегiї, Саудовської Аравiї, Швейцарiї, Тихоокеанських островів, Японії.